☰ Menu
Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii
Grafika zawierająca herb Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

Niedziela 18.04.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

DANE KONTAKTOWE



e-mail: biuro@kulturagk.pl

Dyrektor
Dariusz Falana
e-mail: d.falana@kulturagk.pl

Główny księgowy
Krystyna Sak,
tel. 519 163 236
e mail: k.sak@kulturagk.pl

Sekretariat/kasjer
Julia Ołdakowska
tel. 503 928 337
e-mail: j.oldakowska@kulturagk.pl

Specjalista ds. finansowych
Weronika Sibilska
tel. 503 928 337
e-mail: w.sibilska@kulturagk.pl

Kierownik administracji
Urszula Sawicka
tel. 501 123 091
e-mail: u.sawicka@kulturagk.pl

Kierownik edukacji kulturalnej
Joanna Szewczyk
tel. 501 123 078
e-mail: a.szewczyk@kulturagk.pl

Kierownik działu organizacji Imprez
Christian Broniarz
tel. 696 024 849
e-mail: ch.broniarz@kulturagk.pl

Kierownik działu kino
Agata Korczak
tel. 533 503 092
e-mail: a.korczak@kulturagk.pl
Dyskusyjny Klub Filmowy, Filmowy poranek, Sekretny seans, seanse dla szkół i przedszkoli, festiwale i przeglądy filmowe; Kino letnie przy wieży

Specjalistka ds. dziedzictwa i rewitalizacji
Beata Polaczyńska
tel. 501 123 086
e-mail: b.polaczynska@kulturagk.pl

Specjalista ds. promocji i marketingu
Monika Zacharkiewicz
tel. 503 928 245
e-mail: m.zacharkiewicz@kulturagk.pl

T E C H N I K A:
Piotr Wąsik
p.wasik@kulturagk.pl

Piotr Jabłoński
p.jablonski@kulturagk.pl

Kuba Budyta
tel. 798 840 886
e-mail: k.budyta@kulturagk.pl

Michał Bąk
tel. 519 163 242
e-mail: m.bak@kulturagk.pl

Inspektor danych osobowych
Małgorzata Szóstkiewicz
e-mail: iod@kulturagk.pl

Wytworzył:
Udostępnił:
Tomasz Piotrowski
(2019-02-20 16:35:47)
Ostatnio zmodyfikował:
Monika Zacharkiewicz
(2020-08-14 11:13:34)
 
liczba odwiedzin: 768

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X